Vyhľadávať v tomto blogu

nedeľa 4. septembra 2011

♥♥♥

Nedeľa sa mi zdá stále kratšia a kratšia. Asi je to tým, že "zabíjam" veľa času v kuchyni. Ale keď ja si pri jednej činnosti spomeniem na ďaľšie štyri, odbehujem ... a tak mi uteká čas :)
Dnešné pečenie sa konalo v čase televíznych novín, kedy by to už každá vzdala, lenže lístkové cesto bolo rozmrazené, tak som musela . Neľutujem - tvarohové a jablkové koláčiky (objednala si Natálka, po tých minulotýždňových) boli mňam !!! 


... aby som nezabudla, tá  "čerešničková"utierka (vylovila som v skrini), je z čias socialistických  ... a vraj nič nebolo :))), no chápete to? 7 komentárov:

 1. Jeeej, tak tá je fakt krásna, svieža, ani by som netipovala, že je ešte z oných čias:) Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krasne fotecky Janka. A ta utierka je ozaj super.My sme mali ( teda este moja mamka ) tusim z s takymi hrustickami. Pamatam si, ze sa s nou krasne utierali pohare:), boli bez smuh.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jani, to znám, taky mám krátké dny... Ale pochutnali jste si, nafotila si nádherné fotky a kochám se tvojí utěrkou, je kouzelná!
  Měj se moc hezky, zdravím Helena

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je nádhera, překrásné fotky..a ty třešinky? Skvost!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj Jani,
  šátečky vypadají krásně myslím že se určitě vyplatilo péct i večer....
  Moc se mi líbí i to dřevěné náčiní..?
  Měj se krásně.
  Petra

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Milá Jani,přeji ti hezký den.Téda holka ty jsi mi dala-nedýchám:-)Ten příborník je nádherný. A dokonalost tvých fotek mě zase dostala.
  Měj se moc hezky s pozdravem Žaneta.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. V rýchlosti - ďakujem za zastavenie dievčatá ...
  Ten valček na cesto normálne používam aj radielko, taktiež sú to veci z čias socializmu :)
  Rada na tie časy spomínam, na detstvo, kľudný život, dva programy v telke ... aj tak tých terajších 100 nepozerám, žiadny PC ... ktorý mi zničil zrak :(, atď.
  Ale vrátim sa k príborníku, keď som ho doniesla domov, mala som zlý pocit, že do takého akoby "špinavého" položím príbor...,lenže človek si zvykne na všetko.
  Majte sa pekne, J.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za čas, ktorý ste venovali napísaniu pár milých slov v komentári ♥