Vyhľadávať v tomto blogu

sobota 6. decembra 2014

"recyklovaný stromček"

Mám rada tieto pochmúrne dni, keď sa skoro stmieva. To je totiž dobrý dôvod nič nerobiť, sadnúť ku káve, nasadiť okuliare a listovať vo vianočných časopisoch. Tento akože  stromček som našla v jednom minuloročnom. Bol vyrobený z roliek od toaleťáku. Ja som ale chcela trochu dokonalejší a hlavne pevnejší a tak som si zaobstarala rolky z papierovej pásky do fiškálneho modulu.
Sú natreté bielou farbou a potom pozliepané dohromady. Guľky na dokončenie som kúpila v striebornej farbe, ale  vyskúšala som aj v červenom prevedení.
Pekný večer ♥18 komentárov:

 1. Janko moc hezké zdobení.Krásný adventní čas přeje Vera

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Janko, stříbrná je krásná, ale ta červená nemá konkurenci, jak se mi líbí, přeji ti krásně poklidné adventní dny. Iva

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jani, stromečková dekorace je skvělá a originální. Souhlasím s Ivou, když jsem viděla tu stříbrnou - říkala jsem si, že je to ale krása.... Když jsem však viděla červenou variantu.... je prostě dokonalá :-) Krásné adventní dny Anička

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Naozaj? Aj mame sa viac páčila tá červená ... tento rok chcem aj tak venovať viac priestoru červenej, papa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jani súhlasím, že tá červená je dokonalá. Výborný nápad za pár drobných. Krása. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zajímavý "stromek"
  Přeji klidný advent. Pavel

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Perfektné!! Ani neviem, ktorá kombinácia sa mi páči viac:)
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Zaujímavý nápad. Guľky mám, rolky od toaleťáku tiež... už len čas a farbu a môžem si vyskúšať tiež niečo podobné. ... Uvidíme, ale vďaka za nápad. :)
  Radostný predvianočný čas želám - Leti.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ahoj Janka, tak to je parádny stromček. Určite je originálny a ojedinelý. Aspoň z neho nepadá ihličie a tá posledná dekorácia je rozkošná. O čom asi premýšľa.
  Prajem krásny advent.
  Emily

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Milá Janko,u Tebe je vždy nádherně,krásná a inspirativní dekorace se mi MOC líbí,jen nemám takové rolky.Je to velký rozdíl než ty z wc papíru.Oba stromečky jsou krásné...a kočička je úžasná:-) Krásný advent...Dája

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Janko také chválím. Červená varianta je veselejší :-) Jinak, klidné večery, kdy se stmívá v 16 hodin, mám také ráda. Je to krásné lenošení. Oprava: vlastně nabírání sil na jaro :-)))) Uška

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Es una idea muy original, en plata o rojo me encantan los dos!!
  Besos

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Janinko, v tom stříbrném provedení je to podle mého gusta a nejkrásnější je ta chundelatá kočičí krasaavice...Hodně adventní pohody přeji.

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Milá Janka,
  musím podotknúť, že ten stromček sa mi úžasne páči, hlavne v tom červenom prevedení, je "živý", očarujúci, červená k Vianociam jednoducho patrí. Nemám moc rada na rýchlo pozliepané veci za každú cenu, ale táto "práca" ma dostala. Ak do budúcich Vianoc nezabudnem na tento skvelý tip, tak určite si ho vyrobím.
  Silvia

  OdpovedaťOdstrániť
 15. krásne cítit v tvojich fotečkách pokoj a radosť dakujem za inšpiráciu a krásny N. Rok prajem

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za čas, ktorý ste venovali napísaniu pár milých slov v komentári ♥